Kominki Godzic laureatem prestiżowych nagród 2012

26 grudnia 2012
sm5_61 (Kopiowanie)

Jesteśmy nie tylko dynamicznie rozwijająca się firmą, ale także wiarygodnym i poważnym partnerem biznesowym. W tegorocznym rankingu, otrzymaliśmy wyróżnienie za najlepszą promocję i sprzedaż produktów firmy Spartherm, którą wręczył nam Pan Henryk Sekuła, właściciel firmy “Centrum Kominkowe Spartherm” .

Ogromną niespodzianką i dużym zaszczytem, było wręczenie nam statuetki “SPARTHERMEN – Złoty Partner Roku2012” przez Pana Ireneusza Bonarskiego, właściciela firmy “Spartherm Polska” i Prezesa “Instytutu Ognia” w Gorzowie Wielkopolskim. To kolejny już rok z rzędu, w którym nasza firma uplasowała się na szczycie ogólnopolskiego rankingu dystrybutorów Spartherm.

Wyróżnienie stanowi potwierdzenie, iż nasi Klienci docenili profesjonalizm i zaangażowanie, zlecając nam wykonanie tak ważnego elementu, jakim jest kominek lub nowoczesny piec. Państwa wyróżnienie jest dużym zaszczytem, który mobilizuje nas do jeszcze większego wysiłku i pracy ,do działania na rzecz doskonalenia jakości usług i obsługi, oraz dalszego poszerzania naszej wiedzy i kompetencji.

Dziękujemy w imieniu własnym, jak również naszych pracowników.
Jarosław Godzic
Mariusz Godzic