Piece kuchenne i kominkowe na drewno i pellet

13 czerwca 2018
Piece na drewno i pellet La Nordica

Nowość w ofercie:

Piece kuchenne i kominkowe na drewno i pellet

Z początkiem czerwca do naszej oferty wprowadziliśmy nowe grupy produktów. Wśród nich są piecyki kominkowe na drewno i pellet, renomowanego włoskiego producenta La Nordica oraz Extraflame.
Na tym nowości się nie kończą. Do oferty dołączyły także przepiękne piece kuchenne na drewno z przeznaczeniem do gotowania i pieczenia potraw oraz do ogrzewania pomieszczeń. Zapraszamy do obejrzenia ekspozycji w Czeladzi oraz zapoznania się z atrakcyjną ofertą włoskiego producenta!

Nordica Extraflame producent piecy grzewczych, kominkowych i Piecy kuchennych

Jest jednym z największych i przede wszystkim najbardziej docenianych na świecie producentów kominków. Piece na drewno jak również te na pellet wyposażane są w najnowszą technologię a w połączeniu z wysoką jakością wykonania i pięknym wzornictwem można uznać, że nie mają konkurencji w tym przedziale cenowym .

Cena piecy Nordica i Extraflame

Zgodnie z oczekiwaniami włoskiego producenta La Nordica, wszystkie urządzenia łączy doskonały stosunek jakości do ceny ze względu na wydajność i ekonomiczne wykorzystanie ciepła z doskonałym wykończeniem i jakością wykonania.