System sterowania Maestro

6 marca 2019
Maestro

Technologia maestro

System sterowania maestro to nowoczesna technologia pozwalająca wyciągnąć z piecyków MCZ maksymalny potencjał, dzięki łatwej i intuicyjnej obsłudze. Wydajne podzespoły mikrokomputera w piecyku z łatwością łączą się z twoim smartfonem co skutkuje komfortowym działaniem pracy nawet w słabych warunkach.

Komfortowe ogrzewanie nadmuchowe

Sam zdecyduj na jakim poziomie chcesz, żeby pracował każdy wentylator, “ciepły oddech”, a może “wyczuwalny szept”. Możesz skorzystać również z funkcji NO AIR która gwarantuje ciszę, bądź tryb Auto. Jeśli ogrzewasz więcej niż jedno pomieszczenie, pamiętaj, że możesz na każde ustawić  inną temperaturę. Stwórz własną atmosferę, przełącz się na tryb ręczny i rządź płomieniem, bądź ustaw żądaną temperaturę i piecyk zrobi wszystko sam.

Prosta i intuicyjna aplikacja

Aplikacja MCZ MAESTRO jest łatwa i intuicyjna co stanowczo ułatwia korzystanie z piecyka, wystarczy parę kliknięć, aby sprawdzić co się dzieje z urządzeniem. Wyobraź sobie, że wracasz zmęczony do domu po pracy. Podczas powrotu możesz włączyć piec i cieszyć się jego płomieniem od razu po wejściu do domu.

 

Idealny płomień

Z systemem Maestro szyba pozostaje na długo czysta i wytwarza mniej popiołu, dzięki optymalizowaniu spalania. To wszystko się przekłada na mało pracy podczas czyszczenia, mniejszą konsumpcję paliwa i niską emisją zanieczyszczeń.

 

Podwójne Wi-Fi

Piecyk w domu łączy się z twoim wi-fi dzięki czemu możesz korzystać z smartfona jak z pilota. Po prostu zainstaluj aplikację i połącz swój telefon do wi-fi. Drugi moduł znajduje się w urządzeniu i łączy się z twoim wi-fi abyś mógł korzystać z piecyka nawet poza domem. To proste, zawsze masz wszystko pod ręką.

 

Panel sterowania

Jeśli wolisz tradycyjne rozwiązania, to wszystkie funkcje aplikacji MCZ MAESTRO znajdziesz w opcjonalnym panelu sterowania, który oczywiście zamontujemy i skonfigurujemy dla ciebie.

Dodatkowy czujnik temperatury

Do piecyków z systemem maestro możesz zawsze dokupić bezprzewodowy czujnik który za pomocą wi-fi łączy się z twoim urządzeniem. Możesz go powiesić gdzie chcesz, nawet w innym pomieszczeniu. Piec dostosowuje swoją pracę, żeby osiągnąć żądaną temperaturę w miejscu gdzie powiesiłeś czujnik.

 

Pilot zdalnego sterowania

Jeśli nie masz ochoty, bądź nie masz urządzeń smart to możesz kupić telefon od MCZ już z zainstalowaną aplikacją MCZ MAESTRO i używać go jako pilota.

 

Zdalna diagnostyka

Problemy techniczne mogą być rozwiązane bez konieczności wizyty serwisanta dzięki możliwości zdalnej diagnozy.