[vc_row][vc_column][vc_column_text]WIELKA WYPRZEDAŻ EKSPOZYCJI – piece, kominki i wkłady z wyjątkowymi rabatami!

Kominek Spartherm Magic 100/200,

Cena: 36800zł netto – 35% RABATU!

Teraz jedynie 22.920 zł/netto (Oszczędzasz 12.880zł +VAT)

Magic kominek marzeń. Magiczne… „Ogień inspiruje. Spartherm i Noa mają wizję: Chcemy fascynację i emocje z ognia innowacyjnie i wyjątkowo inscenizować. Wynikiem jest magia”

Jedyny taki wkład na świecie z modułami zabudowy w rożnych konfiguracjach. Szyba półokrągła, o promieniu aż 270°. Drzwiczki otwierane są od tyłu – wkład jest obracany w wersji manualnej. Szerokość drzwiczek to 609mm, a wysokość to 573mm.


Piec kominkowy Spartherm a5 ambietne,

Cena: 9 663zł netto – 35% RABATU!

Teraz jedynie 6.281 zł/netto (Oszczędzasz 3.382zł + VAT)

Nowoczeny i ponadczasowy piec wolnostojący o szczególnie dobrej wydajności grzewczej. Piec charakteryzuje najwyższa jakość materiałów a także niezwykła dbałość o detale. Spartherm Ambiente A5 jest wyposażony w system spalania o nazwie RLA. Dzięki temu systemowi świeże powietrze do spalania jest dostarczane bezpośrednio do paleniska. Nowoczesny piec ma również łatwy w obsłudze popielnik. Dzięki wysuwanemu popilnikowi można bardzo łatwo opróżnić zbędny popiół.


Piec kominkowy Spartherm Cubo M Perle,

Cena: 11930 netto – 35% RABATU!

Teraz jedynie 7.754 zł/netto (Oszczędzasz 4.175zł + VAT)

Spartherm Cubo M zawdzięcza swoją nazwę sześciennemu kształtowi z lekko zaokrąglonymi narożnikami zakrzywionym na kąt 90 ° Szyba narożna – gięta dodaje mu niezwykłego uroku. Piec wyposażony jest w System Cleanburn – innowacyjna technologia, która zapewnia wyższą wydajność cieplną i mniej cząsteczek sadzy. Z kolei System Airwash – kontroluje przepływ powietrza w piecu, utrzymując stale szybę w czystości.


Wkład SPARTHERM VARIA B-120h-3S,

Cena: 18200zł netto – 25% RABATU!

Teraz jedynie 13.650 zł/netto (Oszczędzasz 4.550zł)

Wkład Varia B-120h-3S Linear posiada niezawodny system unoszenia drzwi do góry i dwupłaszczową konstrukcję z dopracowanym i płynnie regulowanym systemem podziału powietrza, który podczas rozpalania chroni szybę przed zadymieniem, a w trakcie właściwej pracy wymusza dopalanie spalin poprawiając wydajność paleniska.


Wkład SPARTHERM VARIA M80-4s,

Cena: 14350zł netto – 25% RABATU!

Teraz jedynie 10.760 zł/netto (Oszczędzasz 3.590zł)

Spartherm to największy producent palenisk kominkowych na świecie. Wkład Varia M-80h-4S Linear w standardzie posiada: stalowo-szamotową konstrukcję, drzwi otwierane do góry, ruszt i popielnk. Opcjonalnie wkład doposażyć można w przyłącze powietrza zewnątrznego (150/125mm), elektroniczny sterownik procesu spalenia.

 


Brunner Architektur ECK 53/121/50 lewy

Cena: 29.400zł netto – 25% RABATU!

Teraz jedynie 22.050 zł/netto (Oszczędzasz 7.350zł)

Wkłady kominkowe BRUNNER należą do wyrobów najwyższej jakości. Korpus wkładu wykonany jest ze stali a komora spalania wyłożona jest szamotem wytrzymującym największe obciążenia termiczne i mechaniczne. Palenisko bezrusztowe umożliwia spalanie drewna zapewniając wysoką wydajność (bardzo mała ilość popiołu) i czyste spalanie . Wkład BRUNNER Architektur-Kamin wyposażony jest w niezawodny mechanizm Easy Lift, dzięki któremu otwieranie drzwi do góry jest bardzo proste. System Klick-klack zapewnia proste otwieranie szyby do czyszczenia za pomocą jednego przycisku. Sterowanie procesem spalania we wkładzie BRUNNER Architektur-Kamin Eckodbywa się za pomocą jednego cięgna. Dzięki doprowadzeniu powietrza do spalania z zewnątrz wkład możemy instalować w domach wyposażonych w wentylację mechaniczną.


Palenisko Brunner HKD 10 Eck drzwi uchylne (Prawy)

Cena: 23.400zł netto – 30% RABATU!

Teraz jedynie 16.380 zł/netto (Oszczędzasz 7.020zł)

Paleniska BRUNNER należą do wyrobów najwyższej jakości. Korpus pieca wykonany jest z żeliwa a komora spalania wyłożona jest szamotem wytrzymującym największe obciążenia termiczne i mechaniczne. Nowa seria HKD z kątowymi formatami drzwi pozwala na to, co wcześniej było zarezerwowane tylko dla kominków: wizja ognia widoczna z dwóch stron, bez kompromisów. Palenisko zaprojektowanej z myślą o wysokiej wydajności w komplecie z ceramicznymi krążkami akumulacyjnymi.

Palenisko z nasadową, ceramiczną masą akumulacyjną umożliwia smukłą, wysoką budowę kominka. Gazy grzewcze przepływają przez masę akumulacyjną i akumulują nadwyżki energii, co sprawia, że kominek oddaje łagodne ciepło w postaci promieniowania poprzez obudowę, nawet kilka godzin po wygaśnięciu ognia.


Palenisko Brunner HKD 7 – sklepienie żeliwne pod kanały

Cena:15.600zł netto – 30% RABATU!

Teraz jedynie 11.700 zł/netto (Oszczędzasz 3.900zł)

Paleniska BRUNNER należą do wyrobów najwyższej jakości. Korpus pieca wykonany jest z żeliwa a komora spalania wyłożona jest szamotem wytrzymującym największe obciążenia termiczne i mechaniczne. Nowa seria HKD z poziomym formatem drzwi pozwala na to, co wcześniej było zarezerwowane tylko dla kominków: wizja ognia widoczna przez dużą poziomą szybę. Palenisko zaprojektowanej z myślą o wysokiej wydajności i montażu bez kratek konwekcyjnych! Wymaga montażu dodatkowo płatnego modułu odzysku ciepła ze spalin w postaci kanałów dymowo-grzewczych.


Wkład Romotop Heat 2g 59.50.13

Cena: 3.950zł netto – 25% RABATU!

Teraz jedynie 2.962 zł/netto (Oszczędzasz 987zł)

Wkład z uwagi na niewielką głębokość (37cm) odpowiedni jest do domów energooszczędnych a dzięki centralnemu doprowadzeniu powietrza nadaje się także do domów z rekuperacją.

Wiosenne porządki z firmą Jotul!

WIOSNA PUKA JUŻ DO NASZYCH DRZWI.

Czas zabrać się za porządki. Zadbaj o czyste powietrze i kup kominek na drewno spełniający wymogi Eko-projektu!

Przez dwa miesiące udzielamy 15% upustu na wkład kominkowy Jøtul I 570 Flat oraz nagrodzaną linię pieców Jøtul F 370 ADV Series, a także klasyczne piec wolno stojący Jøtul F 400.

Pobierz katalog

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]