Biokominki

Biokominki Spartherm Ebios-Fire to jakość, indywidualność i estetyka. Firma Spartherm za produkt Elipse Z 10 maja 2012 roku, otrzymała nagrodę Plus X Award. Jest to najważniejsza na świecie nagroda za innowacyjność produktów z dziedziny technologii, sportu i stylu życia. Biokominek był poddany wielu testom i opinią, które przeszedł celująco.
kontakt@kominki-godzic.pl
Kominek-na-biopaliwo-kominek 1
dodaj do ulubionych
udostępnij
42 lat na rynku
Ponad 3000 realizacji
Biokominki Ebios-Fire
Kominek-na-biopaliwo-kominek-2

Spartherm projektując Biokominki duży nacisk kładzie na design i jakość na najwyższym poziomie. Jako jeden z liderów rynku europejskiego w technologii spalania, by spełnić Państwa marzenia rozwija nowe idee i technologie. Biokominki Spartherm Ebios-Fire to jakość, indywidualność i estetyka. Firma Spartherm za biokominek Elipse Z 10 maja 2012 roku, otrzymała nagrodę Plus X Award. Według opini, jest to najważniejsza na świecie nagroda za innowacyjność produktów z dziedziny technologii, sportu i stylu życia. Elipse Z otrzymał nagrodę w kategorii „Najwyższa Jakość” (Hight Quality) i „Design” jako „Najlepszy Produkt Roku”. Produkt był poddany wielu testom, które przeszedł celująco.

Wszystkie produkty kominków na Bioetanol z rodziny Spartherm spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i posiadają certyfikat dopuszczeniado użytkowania TUV przetestowany wg normy kraju producenta DIN 4734-1

Przeczytaj więcej na blogu Biokominek

Pobierz katalog Ebios-Fire | rozmiar pliku: 3,24 MB
Pobierz cennik biokominków Ebios | rozmiar pliku: 3,19 MB

Biokominek zasilany jest paliwem ekologicznym, które nie wydziela szkodliwych dla zdrowia substancji. Plusem tego urządzenia jest też z pewnością duża mobilność i prosty montaż, z którym poradzi sobie każdy użytkownik.

Bio-kominek możemy powiesić na ścianie lub postawić na podłodze, w tym wypadku wszystko zależy od fantazji inwestora, brak przewodu kominowego pozwala na dużą swobodę przy instalacji urządzenia. Łatwość obsługi to kolejny plus, wystarczy nalać biopaliwo do palnika i podpalić.

Wiele osób zastanawia się również, czy biokominek daje ciepło? Kominki ekologiczne wytwarzają ciepło, ale nieznaczne ilości, dlatego nie możemy traktować ich jako typowych urządzeń grzewczych.

Biokominek posiada przede wszystkim walory wizualne, zapewnia żywy płomień, który nadaje pomieszczeniu nastrojowości. Biopaliwo nie jest też tanie, dlatego kominek ekologiczny będzie optymalnym rozwiązaniem dla osób, które szukają urządzenia, z którego będą korzystały sporadycznie w celach czysto estetycznych, a nie grzewczych.

Ebios Tower


Biokominek Tower jedyny taki na rynku

Ebios Tisch


Biokomiek-Spartherm-Ebios-Tisch

ebios fenix Bora


Biokominek-Spartherm-ebios-fire_Bora_frei_01

Ebios Fenix Scirocco


Fenix-Scirocco

Ebios Elipse base


Biokomiek-Spartherm-Ebios-Fire-Elipse-Base-silver

Ebios Elipse Wall


Biokomiek-Spartherm-Ebios-Fire-Elipse-Wall

Ebios Elipse-Z


Biokominek-Spartherm-ebios-fire-Elipse-Z

Ebios Elipse Case


elipse_case

Ebios Quadra Base


Quadra-Base

Ebios Quadra Wall


Quadra_Wall

Ebios Architecture SL


Biokomiek-Spartherm-Ebios Architecture SL

Quadra Inside I SL 500


1

Quadra Inside II SL 1000


2

Ebios inside automatic SL-500


Biokominek-Spartherm-ebios-fire_inside_automatic_SL_500_mit-Flamme_frei_01

ebios inside automatic SL-1000


Biokominek-Spartherm-ebios-fire_inside_automatic_SL_1000_mit-Flamme_frei_01

Zwróć uwagę na zdrowie i bezpieczeństwo Twojej rodziny. Biokominek bez certyfikacji stwarza poważne zagrożenia pożarowe w Twoim domu. Ogień to bardzo groźny żywioł, z którym nie wolno igrać. Pomimo, że w biokominku płomień nie pochodzi z drewna, dalej jest to prawdziwy ogień! Zanim kupisz biokominek zapoznaj się z opiniami.

Kominki na biopaliwo
przykłady aranżacji

Galeria zdjęć

przykładowe aranżacje

Kominki na biopaliwo
zobacz galerię zdjęć

Wszystkie filmy

klknij i zobacz więcej filmów
o stosowanej technologii

×