O firmie

Blask i ciepło płomieni zamkniętych w przepięknym, klasycznym, nowoczesnym kominku, nadaje pomieszczeniom szczególną atmosferę. Piękno, emocje i funkcjonalność to cechy, dzięki którym kominek zyskał status jednego z najatrakcyjniejszych elementów wyposażenia wnętrz. Firma Godzic Kominki, na przestrzeni kilkudziesięciu lat gościła w ponad trzech tysiącach domów, w których pozostawiła solidnie i estetycznie wybudowany kominek. Jesteśmy dumni z każdej realizacji, dzięki której dostarczony przez nas kominek bierze udział w wyjątkowych chwilach, których doświadczają domownicy, patrząc na ogień z lampką wina w dłoni.
dodaj do ulubionych
udostępnij
42 lat na rynku
Ponad 3000 realizacji

O FIRMIE


Firma została założona przez p. Józefa Godzic w 1981 roku. Obecnie jej prowadzeniem zajmują się bracia Mariusz i Jarosław Godzic. Wiedza i doświadczenie, przekazywane z pokolenia na pokolenie, pozwalają na sukcesywny rozwój firmy i świadczenie usług o najwyższym standardzie. Budując kominki, kierujemy się potrzebami Klientów i wnikliwie analizujemy wszelkie możliwe rozwiązania tak, aby osiągnąć optymalny efekt.


Oferujemy kompleksowe i profesjonalne wykonanie kominków w nowoczesnych technologiach i pięknym wzornictwie - począwszy od fachowej porady technicznej, wykonania projektu i foto-realistycznej wizualizacji, do kompleksowej realizacji. Wydajność oferowanych przez nas urządzeń sięga 91%, a ceramiczna szyba w palenisku pozostaje czysta przez długi czas.

doświadczenie i tradycja od

1981 roku

Nagrody

plomien_roku_firma-wykonawcza-2017
Dyplom-plomien-roku-2018
zloty-piec_Budma
Expo-Sibex
Nagrody-2016
Nagrody-2016-ETNA
Partner_roku-2015-Spartherm
Nagrody-2014
Nagrody-2013
Nagrody--2012
Nagrody--2012---2
Nagrody-2011
Nagrody-2010
Nagrody-2009
Nagrody-2008
Podziękowanie

Opinie klientów

Po długiej rozmowie z Panem Mariuszem na temat : jak w moim przypadku zabudować wkład kominkowy firmy Brunner , który mi się najbardziej spodobał , zdecydowałem się na zakup. Hypokaustyczny system zabudowy na jaki się zdecydowałem okazuje się rewelacyjny. Kominek nie zakurza pomieszczenia , ognień jest bardzo dobrze widoczny gdyż szyba nie ulega zabrudzeniu i co bardzo ważne kominek grzeje jeszcze wiele godzin po wygaszeniu ognia :) Jestem z niego bardzo zadowolony a Firmę Godzic ze spokojnym sumieniem mogę polecać za jakość wykonania , terminowość i bardzo dobre doradztwo

Henryk Dudek, Czeladź

Pan Mariusz Godzic to prawdziwy entuzjasta swojej pracy. Kompetentny i rzetelny a przy tym bardzo miły i bezpośredni. Doradza kierując się dobrem klienta. Można zdać się na Jego firmę z całkowitym zaufaniem.

Małgorzata Kita, Myszków

W firmie Kominki Godzic zamówiłem kominek hypokaustum (bez kratek konwekcyjnych) z wkładem Brunner HKD 2.2. Zamówiłem kominek w tej firmie gdyż spodobała mi się profesjonalna obsługa i poświęcenie dla klienta w przekazywaniu wiedzy. Realizacja prac przebiegła zgodnie z terminem a kominek spełnił moje oczekiwania. Firmę poleciłem już wielokrotnie.

Artur Dombrowski, Chorzów

Konsultowaliśmy wykonanie kominka z trzema firmami, tylko pan Godzic zadał sobie trud wytłumaczenia nam jakie są rodzaje kominków, różnice w działaniu ze względu na użyte materiały i jakich efektów możemy się spodziewać. Już po pierwszej wizycie wiedzieliśmy, że to właśnie firmie Godzic powierzymy zlecenie na jego wykonanie.

Agata i Darek Rutkowscy, Jaworzno

Pan Godzic dostosował nasze wizje do możliwości, stylu wystroju i układu przestrzennego salonu. Tu odradził, tam doradził i kominek wyszedł fenomenalny, jak uszyty na miarę.

Agata i Darek Rutkowscy, Jaworzno

Reagują na problemy. Usuwają usterki. Jakby byli nie z tego świata (-;

Agata i Darek Rutkowscy, Jaworzno

Bardzo rzetelna obsługa. Widać, że obsługa ma bardzo dobre rozeznanie branży. Ogólnie jesteśmy zadowoleni. Kominek grzeje, daje dużo światła i jak na razie bez żadnych "ale".

Jarosław Nowak, Katowice

Koszt kominka dość wysoki, ale to już nasz drugi kominek więc tym razem nie chciałem oszczędzać. Zależało mi na kominku dobrej jakości, bo nie mam zamiaru już go zmieniać. Pierwszy kominek pochłaniał niezliczone ilości drewna, a dawał mało ciepła. Teraz to przepaść, wystarczy spalić kilka drew i w salonie robi się ciepło.

Piotr Soboszek, Mysłowice

Bardzo fachowa i pomocna obsluga. Najlepsza inwestycja w domu jak dla mnie :) Kominek pierwsza klasa

Mirosław Jezuit, Roscommon Irlandia

Mariusz Godzic

Doradztwo techniczne,
Specjalista ds. Wdrożeń produktu

Jarosław Godzic

Doradztwo techniczne,
Specjalista ds. Sprzedaży i promocji

Partnerzy

Certyfikaty

LABORATORIUM BADAWCZE


Przyjmując najwyższe standardy działania, stworzyliśmy własne laboratorium badawczo-techniczne, w którym testujemy i analizujemy wszystkie parametry oferowanych urządzeń i rozwiązań systemowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwaranotwać najwyższą jakość, a w naszej ofercie znajdziecie Państwo wyłącznie sprawdzone i niezawodne produkty.

czytaj na blogu

DOŁĄCZ DO NAS


Jesteś architektem, dekoratorem, designerem? Przyłącz się do nas, ułatw sobie pracę i zaskocz swojego klienta nowymi, nietuzinkowymi rozwiązaniami. Inwestorze, budujesz lub remontujesz swoje 4 kąty? Poznaj zespół kompetentnych i wykwalifikowanych specjalistów. Zapewniamy wsparcie techniczne oraz gwarantujemy korzystne warunki współpracy.

kontakt@kominki-godzic.pl

Salon
przykłady aranżacji

Galeria zdjęć

przykładowe aranżacje

Salon
zobacz galerię zdjęć

Wszystkie filmyklknij i zobacz więcej filmów
o firmie Kominki Godzic

×