Kominek na gaz

Kominki z wkładem na gaz. Wszystkim, którzy poszukują niestandardowych rozwiązań proponujemy kominki gazowe, który doskonale sprawdzi się zarówno w luksusowym  salonie,  jak i w niewielkim apartamencie. Zaprojektowano go z myślą o komforcie . Nie wymaga rozpalania ani dokładania drewna. Wystarczy usiąść wygodnie, włączyć kominek pilotem i delektować się cudowną chwilą.
kontakt@kominki-godzic.pl
Kominki gazowe
dodaj do ulubionych
udostępnij
42 lat na rynku
Ponad 3000 realizacji
Wygoda i komfort kominka gazowego
kominek gazowy

Kominki na gaz są przede wszystkim niesamowicie łatwe i przyjemne w użytkowaniu. Z jednej strony nie są tak wymagające jak tradycje kominki, ponieważ Użytkownik nie musi przejmować się rozpalaniem, dokładaniem drewna, czy usuwaniem popiołu. A z drugiej strony zdecydowanie dorównują kominkom tradycyjnym w budowaniu klimatu i wyjątkowej atmosfery. Kominki na gaz zapewniają najwyższy komfort użytkowania, obsługa sprowadza się do uruchomienia i zarządzania mocą oraz wielkością płomienia za pomocą pilota. To wszystko sprawia, że kominek na gaz sprawdza się doskonale nie tylko w domach i mieszkaniach, ale również hotelach i restauracjach.

Kompendium wiedzy na temat podłączenia kominka zasilanego gazem

Kominki gazowe zdobywają coraz większą popularność. Prawidłowy montaż i uruchomienie to trudne zadanie. Niezmiernie ważny jest wybór odpowiedniego paleniska. Wbudowana automatyka nie tylko podaje paliwo, steruje mocą i wysokością płomienia, dba również o bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny. Względy bezpieczeństwa są najważniejsze, wszak do czynienia mamy z niebezpiecznym paliwem jakim jest gaz.

Jarosław Godzic

priorytet

bezpieczeństwo

realizacja

do 8 tygodni

cena od

25.000 PLN

Kominki gazowe
przykłady aranżacji

Galeria zdjęć

przykładowe aranżacje

Kominki gazowe
zobacz galerię zdjęć

Wszystkie filmy

klknij i zobacz więcej filmów
o stosowanej technologii

×